Keresünk széles kapcsolatokkal rendelkező tárgyalóképes partnereket.

1.000.000 Ft

A hirdetés lejárt!

Bővebb információ

Az Európa uniós fejlesztések érdekében Nemzetközi piacvezető Törzsvásárlói Rt.-hez keresünk nem ügynöki munkára nemzetközi kapcsolatokkal ( Román, Cseh, Szlovák, Osztrák, Német, Svájci) rendelkező tárgyalóképes Tudatos Vásárlási Tanácsadó szakmai referens munkatársat. Kiemelten várjuk 25-45 év közötti felsőfokú végzettséggel rendelkező céltudatos, sikerorientált munkatársak jelentkezését, akik nyitottak a tudatos vásárlási tanácsadó területre.
Díjmentes, teljes körű magas színvonalú duális átképzést biztosítunk.
Karrierlehetőség:
• kiemelkedő, teljesítményarányos nemzetközi jövedelem
• életpálya program
• szakmai oktatások
• biztos háttér
• gépkocsi támogatás
• bónuszok
Feladat: Az embereket és a cégeket informálni arról, hogyan tudnak tudatosan és felelősen vásárolni, ott, ahol eddig, azt, amit eddig, hogyan tudnak jelentős visszatérítéseket kapni készpénzben. A Vásárlási Tanácsadók feladata, hogy olyan plusz pénzeket tegyenek az emberek zsebébe, amely eddig is meg volt, de senki nem jutott hozzá, mert nem tudta, hogyan kell!
A munkához tartozó elvárások:
 felső vezetéssel kapcsolattartás
 képzéseken való megjelenés

Vezetőként:
 új kollégák betanítása
 feladatok koordinálása

 Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
 Határozott, magabiztos fellépés
 Önmagát és másokat motiválni képes dinamikus személyiség
 Gyors döntési és problémamegoldó képesség
 Eredményorientált szemlélet
 Eredményorientált és teljesítményközpontú szemlélet
 sikerorientáltság

A jelentkezőket pályázat útján választjuk ki. Jelentkezni lehet pályázati anyaggal és önéletrajzzal.
A pályázati anyagot e-mailben kérjük elküldeni a rozsabusiness@gmail.com címre.