Nemzetközi piacvezető Törzsvásárlói Rt.-hez keresünk Tudatos Vásárlási Tanácsadó szakmai referens munkatársat.

1.000.000 Ft

A hirdetés lejárt!

Bővebb információ

Nemzetközi piacvezető Törzsvásárlói Rt.-hez keresünk Tudatos Vásárlási Tanácsadó szakmai referens munkatársat. Magyarországon hiányszakma a Vásárlási Tanácsadó, miközben a legmagasabb jövedelmeket ezen a területen lehet elérni, ráadásul, nem is nehéz munka, és még a képzés is ingyenes! Az is köztudott, hogy óriási problémát jelent az első lakáshoz jutás, a nyugdíjkérdés, és a magas színvonalú taníttatás! A Vásárlási Tanácsadók ezekre a problémákra is megadják a megoldást!

Akár másodállásban is végezhető tevékenység.
Díjmentes, teljes körű magas színvonalú duális átképzést biztosítunk.

Ha Ön nem abba a jövedelem osztályba tartozik, amelyikbe szeretne, akkor keressen bizalommal, mutatok egy utat, amellyel elindulhat felfelé, eladások, befizetések, megtakarítások nélkül!!!!

Mindannyian ismerünk olyan embereket, akik jómódúak, de nincs IDEJÜK.
Mindannyian ismerünk olyan embereket, akiknek sok idejük van, de nincs PÉNZÜK.
IDŐT és PÉNZT
Szerezhet egy nagyszerű üzleti koncepcióval!

„Minden perc egy új esély arra, hogy mindent megváltoztass!”
Ha nem is leszünk szuper gazdagok, azért jó tudni, hogy nagyon jó úton haladunk! Ön is jöhet velünk ezen az úton! Keressen bizalommal kérdéseivel!
Karrierlehetőség:
• kiemelkedő, teljesítményarányos nemzetközi jövedelem
• életpálya program
• szakmai oktatások
• biztos háttér
• gépkocsi támogatás
• bónuszok

Feladat: Az embereket és a cégeket informálni arról, hogyan tudnak tudatosan és felelősen vásárolni, ott, ahol eddig, azt, amit eddig, hogyan tudnak jelentős visszatérítéseket kapni készpénzben. Természetesen a program tudatos lépéseket igényel, de maga a konkrét munka valójában ugyan az, amit amúgy is meg tesz az ember egész élete során, teljesen mindegy, hogy mivel foglalkozik, csak nem tudatosan teszi, és főleg nem keres belőle pénzt. A Vásárlási Tanácsadók feladata, hogy olyan plusz pénzeket tegyenek az emberek zsebébe, amely eddig is meg volt, de senki nem jutott hozzá, mert nem tudta, hogyan kell!

Vezetőként:
új kollégák betanítása
feladatok koordinálása
A munkához tartozó elvárások:
 felső vezetéssel kapcsolattartás
 képzéseken való megjelenés

 Kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
 Határozott, magabiztos fellépés
 Önmagát és másokat motiválni képes dinamikus személyiség
 Gyors döntési és problémamegoldó képesség
 Eredményorientált szemlélet
 Üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
 Csapatszellem, képesség az instruktorral való napi aktív együttműködésre
 Eredményorientált és teljesítményközpontú szemlélet
 sikerorientáltság
Amit kínálunk:
Kiemelkedően magas havi jövedelem, Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Életpálya program
Az Életpálya program segít felturbózni céljai
elérését. Mikortól szeretné elindítani?
Meddig vár a legfontosabb álmai megvalósításával?
Mit ad Önnek ez a program? Ha alkalmazza a módszereket, akkor…
• Amit évek alatt gondolt elérni, megvalósul hónapok alatt.
• Begyorsul és „állva hagyja” a barátait, ismerőseit.
• Mindenki irigyli majd, mert nem értik, mitől lett ilyen sikeres.
• Azzal töltheti az idejét, amit igazán szeret.
• Kiszámíthatóvá és tervezhetővé válik az élete.
• Rendszert kap a kezébe, amivel halad, mint forró kés a vajban.
• Kisebb erőfeszítéssel lesznek nagyobb eredményei.
• Nyugodt lesz, kisimult és kiegyensúlyozott.
Lehetséges ez? Abszolút! Tegyen egy próbát.

Jelentkezés önéletrajzzal és motivációs levéllel: rozsabusiness@gmail.com